O nas

„BART” sp. z o.o. i Kancelaria Podatkowa Mariola Chyży

Spółka została założona aktem notarialnym dnia 20.01.1989 roku i wpisana do Rejestru Handlowego dnia 04.02.1989 r. (obecnie KRS).  W 1995 roku aktem notarialnym firma zmieniła nazwę na Biuro Rachunkowe  „BART” sp. z o.o.  W międzyczasie tj. 01.04.1991 roku powstało Biuro Rachunkowe „BART” Mariola Chyży, które w 2005 roku zmieniło nazwę na Kancelaria Podatkowa „BART” Mariola Chyży. Obie firmy uzupełniają się nawzajem i pod tymi nazwami funkcjonują do chwili obecnej.

Jesteśmy na rynku już od ponad 34 lat i zaufało nam już ponad 200 firm i ponad 320 Wspólnot Mieszkaniowych.

Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze z wysokimi wymaganiami co do standardów rachunkowości.

Oferujemy nowoczesne i profesjonalne usługi w zakresie obsługi podatkowo- księgowej, doradczej, przekształceń zarówno podmiotom krajowym jak i firmom z kapitałem zagranicznym.

Obsługa klientów prowadzona jest w języku polskim i angielskim.

Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak i spółki cywilne, spółki prawa handlowego, Stowarzyszenia i Fundacje oraz Zarządcy Nieruchomości wraz ze Wspólnotami Mieszkaniowymi. Nasi klienci reprezentują różne gałęzie przemysłu, handlu i usług.

Nasze usługi prowadzimy w siedzibie firmy, jak i bezpośrednio u klienta.

Realizujemy niestandardowe zamówienia wymagające indywidualnego podejścia.

Działamy nie tylko na rynku lokalnym, ale również Trójmiejskim oraz w Warszawie.

Zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę i doradztwo  audytorów, Radców Prawnych, Zarządców Nieruchomościami  z którymi „BART” utrzymuje stałą współpracę.

Elementem wyróżniającym nas jest umiejętność dostosowania usług do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta oraz zapewnienie każdemu klientowi jednego zaufanego i prowadzącego jego sprawy specjalisty. Z opiekunem takim każdy klient utrzymuje stały kontakt telefoniczny, a także prowadzi  korespondencję drogą mailową.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana i kompetentna kadra pracownicza. Zatrudniamy na stałe 13 pracowników. Wykształcenie i szeroka wiedza z zakresu finansów, księgowości oraz ekonomii, a przede wszystkim zdobyte w ciągu tych lat doświadczenie w przedsiębiorstwach o różnej formie prawnej jak i profilu działalności — jest gwarancją, że usługi są świadczone w sposób rzetelny, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, bilansowego i gospodarczego.

Większość pracowników posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia Ksiąg Rachunkowych. Prezes firmy Biura Rachunkowego oraz właściciel Kancelarii Podatkowej w jednej osobie posiada uprawnienia Doradcy Podatkowego i certyfikat księgowy Ministra Finansów do usługowego prowadzenia  ksiąg rachunkowych, oraz uprawnienia nadane przez Ministerstwo Skarbu Państwa na Członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa. Jest również współautorką książki „Wspólnota Mieszkaniowa – ewidencja, dokumentacja, rozliczenia”.

Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem OC.

Przejdź do góry strony