O firmie

BART” to Biuro Rachunkowe sp. z o.o. i Kancelaria Podatkowa Mariola Chyży. Spółka została założona aktem notarialnym dnia   20.01.1989 roku i wpisana do Rejestru Handlowego  dnia 04.02.1989r. ( obecnie KRS).  W 1995 roku aktem notarialnym firma zmieniła nazwę na Biuro Rachunkowe  „BART” sp. z o.o.  W między czasie tj. 01.04.1991 roku  powstało  Biuro Rachunkowe „BART” Mariola Chyży , które w 2005 roku zmieniło nazwę na Kancelaria Podatkowa „BART” Mariola Chyży . Obie firmy uzupełniają się nawzajem i pod tymi nazwami funkcjonują do chwili obecnej.

  • Jesteśmy na rynku już od ponad 24 lat i zaufało nam już ponad 200 firm i ponad 320 Wspólnot Mieszkaniowych.
  • Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej.
  • Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze z wysokimi wymaganiami co do standardów rachunkowości.
  • Oferujemy  nowoczesne i profesjonalne usługi w zakresie obsługi podatkowo- księgowej ,doradczej , przekształceń zarówno podmiotom krajowym jak i firmom z kapitałem zagranicznym.
  • Obsługa klientów prowadzona jest  w języku polskim i angielskim.
  • Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak i spółki cywilne, spółki prawa handlowego, Stowarzyszenia i Fundacje oraz Zarządcy Nieruchomości wraz ze Wspólnotami Mieszkaniowymi. Nasi klienci reprezentują różne gałęzie przemysłu , handlu i usług.
  • Nasze usługi prowadzimy  w siedzibie firmy  jak i bezpośrednio u klienta.
  • Realizujemy niestandardowe zamówienia wymagające indywidualnego podejścia.
  • Działamy nie tylko na rynku lokalnym , ale również Trójmiejskim oraz w Warszawie.

Zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę i doradztwo  audytorów , Radców Prawnych , Zarządców Nieruchomościami  z którymi „BART” utrzymuje stałą współpracę.

Elementem wyróżniającym Nas jest umiejętność dostosowania usług do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta  oraz zapewnienie każdemu  klientowi jednego zaufanego i prowadzącego jego sprawy specjalisty. Z opiekunem takim każdy klient utrzymuje stały kontakt telefoniczny , a także prowadzi  korespondencję drogą mailową.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana i kompetentna kadra pracownicza. Zatrudniamy na stałe  10 pracowników. Większość z nich w firmie pracuje już od 16 lat , a w branży finansowo- księgowej od ponad 30 lat. Wykształcenie i szeroka wiedza z zakresu finansów, księgowości oraz ekonomi , a przede wszystkim  zdobyte w ciągu tych lat doświadczenie w przedsiębiorstwach o różnej formie prawnej jak i profilu działalności -  jest gwarancją, że usługi są świadczone w sposób rzetelny , zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa podatkowego , bilansowego i gospodarczego.

Większość pracowników posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia Ksiąg Rachunkowych. Prezes firmy Biura Rachunkowego oraz właściciel Kancelarii Podatkowej w jednej osobie posiada uprawnienia Doradcy Podatkowego i certyfikat księgowy Ministra Finansów do usługowego prowadzenia  ksiąg rachunkowych oraz uprawnienia nadane przez Ministerstwo Skarbu Państwa  na Członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa. Jest również współautorką książki „Wspólnota Mieszkaniowa – ewidencja, dokumentacja, rozliczenia” .

Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem OC.