Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /var/www/vhosts/biurorachunkowe-bart.pl/www/sites/all/libraries/htmlpurifier/library/HTMLPurifier.autoload.php on line 17
Lepsze pozycjonowanie stron | Biuro Rachunkowe BART - Twoje biuro w Lęborku.

Lepsze pozycjonowanie stron

Spekulacje i plotki potwierdziły się. Gigant z Mountain View na swoim blogu poinformował, że strony korzystające z certyfikatów SSL znajdą się wyżej w wynikach wyszukiwania i otrzymają większe wsparcie.

Już niedługo posiadanie SSL stanie się koniecznością dla wszystkich, którzy będą chcieli aby ich strona WWW była brana pod uwagę w rankingu Google. Wszystko za sprawą jeszcze większej dbałości Google o bezpieczeństwo użytkowników. – Ta zmiana z pewnością wpłynie na podejście firm i osób prywatnych do pozycjonowania i bezpieczeństwa ich stron WWW – podkreśla Krzysztof Lebdowicz, właściciel firmy Ad Help.

W dzisiejszych czasach używanie certyfikatów SSL przez instytucje publiczne, duże przedsiębiorstwa i sklepy internetowe to codzienność. Dlatego są one podstawowym sposobem ochrony danych przesyłanych w sieci, oraz potwierdzeniem wiarygodności posiadaczy stron internetowych. Dzięki nim właściciele stron WWW budują cenne relacje, zaufanie oraz okazują, że są pewnym partnerem w interesach. Klienci na pewno docenią taką postawę i zauważą, że trafili tam, gdzie zasady bezpieczeństwa i poufności danych są na najwyższym poziomie. W najbliższych tygodniach Google przedstawi szczegóły konkretnych wymagań dla certyfikatów SSL.

Certyfikaty oferowane przez Certum SSL sprawią, że nasza firma znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania a klienci docenią dbałość o ich bezpieczeństwo. W ofercie Certum klienci znajdą odpowiednie rozwiązanie dostosowane do ich potrzeb:

- Decyzja Google to doskonały moment aby przypomnieć wszystkim internautom, jak ważne jest bezpieczeństwo i odpowiednie dostosowanie strony wobec rosnących potrzeb użytkowników – mówi Mariusz Janczak z Unizeto Technologies S.A.

 

źródło: Certum.pl